Problem Hrvaška DVB-T2

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Problem Hrvaška DVB-T2

Odgovor Napisal/-a gost »

Imam amiko combo s katerim sedaj ne morem več sprejemati hrvaškega zemeljskega TV programa na DVB-T2. Kakšne so sedaj možne rešitve (posobobitev, dodatni pretvornik, novi sprejemnim amiko)? Kako je sedaj pri nas z novimi televizorj, Podpirajo sedaj DVB-T2?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Problem Hrvaška DVB-T2

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ta amiko combo https://www.antene-zupancic.si/kombinir ... -1316.html , ki ga mi prodajamo podpira hrvaške DVB-T 2 programe. Novi TV naj bi podpirali hrvaški DVBT2. Mi imamo na zalogi zemeljski DVB-T sprejemnik za hrvaške televizijske frekvence dvb-t2, vendar ga na spletu nimamo ampak sprejemamo naročila samo po telefonu.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Re: Problem Hrvaška DVB-T2

Odgovor Napisal/-a gost »

Za amiko mini combo extra na navodilih nisem našel način napajanja. Prejšnji je imel možnost napajanja 12v kar mi odgovarja. A je pri tem ostalo isto?
LP
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Re: Problem Hrvaška DVB-T2

Odgovor Napisal/-a gost »

Pred kratkim sem preko spleta kupil combo dvb t2+S2 pa sem med skeniranjem oz med iskanjem programov prejel preko satelitske antene brezplačne programe preko satelita astre.Nakar sem pričel iskati brezplačne programe preko dvb t2 sprejemnika poiskalo mi je nekaj Slovenskih programov in nekaj Avstriskih programov ni pa mi našlo Hrvaških programov.Ja te programe mi je našlo samo jih ni dalo v razpredelnico programov pač pa razpredelnico radia tam mi je označilo kratico tv programov zvok sem slišal slike pa ni bilo.Kaj bi naj bil vzrok tega da Hrvaških programov ne morem gledati?Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor.Lepo pozdravljeni!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Problem Hrvaška DVB-T2

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ne vemo kaj imate. Če je pri nas kupljeni COMBO DVB-T,DVB-S, DVB-C potem lahko gledate HRT programe po zadnjih spremembah v oddajanju.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori