Ojačanje GSM in 4G signala

mobilna telefonija in prenos podatkov
Odgovori
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Ojačanje GSM in 4G signala

Odgovor Napisal/-a gost »

Živim takoj čez mejo Sečovlje z hrvaško podrobno kaštel.imam slab signal in sicer operaterja simobil.opazil sem da ko grem v drugo nadstropje hise mi občasno lovi gsm 4g signal zelo redko in švoh ampak na trenutke dela.Želel bi si ojačevalec signala zunanjo anteno ki bi bila povezana z eno dostopno točko na katero bi se lahko povezal brezžično in žično preko lte 4g signala z več napravami kot so tv,tabilca,pc.Rad bi uporabljal internet gsmja in dodatno se sim kartico drugega operaterja katero bi lahko vstavil v dostopno točko/ruter.na kratko bi rad da mi antena ojaca moj signal gsmja predvsem lte 4g katerega bi delil z drugimi napravami žično in brezžično plus da bi lahko dodatno vstavil kartico drugega operaterja v dostopno točko.Ali mi lahko vi pomagate glede tega in nabavite tudi vse potrebno pa okvirno kaj bi vse rabu in ceno tega v kompletu?pri vas sem že kupil anteno inojacevalec za tv.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Ojačanje GSM in 4G signala

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Držimo samo antene in kable s konektorji http://www.antene-zupancic.si/gsm-umts- ... c-292.html . Glede ostalega pa priporočam, da se obrnete na čim bližjo izpostavo Simobila.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori