Ali je DVB-T sprejemnik TS6510HD to to?

Podpora kupcem, nasveti, sheme vezav, navodila ...
Odgovori
Piki
Prispevkov: 6
Pridružen: 12 Sep 2008, 16:00

Ali je DVB-T sprejemnik TS6510HD to to?

Odgovor Napisal/-a Piki »

Zanima me ali je DVB-T sprejemnik TS6510HD to to, ali je boljše še počakat? Ima tale sprejemink 1920x1080 resolucijo? zanima me tudi preklopni čas med programi (mpeg 4 - mpeg 4, mpeg 2 mpeg 4)? in ali delajo teževe pri sprejemu Dvb-t signala (še stari analogni signali)? (tukaj ima v mislih širokopasovni ojačevalnik in npr: če so analogni po amplitudi dosti večji!?)


Hvala in Lp :D [/b]
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ja ta sprejemnik ni samo to to med "mojimi" lahko rečem je tudi in , se pravi kar dober kolikor sploh lahko rečemo za MPEG 4 sprejemnike da so dobri. Še najmanj težav ali še najbolj stabilen deluje.
Načeloma težav pri sprejemu in kombiniranju z analognim v DVB-T ne bi smelo biti, če pa so bo potreben remont.Sploh kakšnih črnih škatlic z oznakami 3 OPH ali TKO bodo morali nekateri umnakniti ali pa tudi ne.
Kako hitro preklaplja? Običajno kot pri satelitski recimo. Zakaj vas pa to zanima ali bega?
Od tehnikalij sprejemnika pa si lahko nekaj preberete na http://antene-zupancic.si/trgovina/catalog/sitemap.php
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Piki
Prispevkov: 6
Pridružen: 12 Sep 2008, 16:00

Odgovor Napisal/-a Piki »

Ali je že kdo preveril na tem sprejemniku Dvb-t-HD (poln format 1920x1080 resolucije)?




Rudi
simnov
Prispevkov: 8
Pridružen: 25 Nov 2007, 12:35

Posodobitve

Odgovor Napisal/-a simnov »

Kje se , da dobit kakšne posodobitve za ta sprejemnik , ker zmrzuje.
Odgovori