Brezžičeni A/V prenosnik

TV, AV komponente, hišni kini, projektorji, snemalniki, kamere ..
Odgovori
Kupec
Prispevkov: 84
Pridružen: 27 Jul 2006, 17:22

Brezžični A/V prenosnik

Odgovor Napisal/-a Kupec »

Gost v spletni trgovini, sprašuje o: Brezžični A/V prenosnik- MAXIMUM system 3 (2,4 GHz) - PB MAXSYS3.

Pozdravljeni!
Omenjena naprav prenaša AV signal (sat, dvd..), kaj pa antenski signal? Ali ima možnost priključitve navadne TV antene? Se pravi, da bi lahko na drugem TV sprejemniku gledal SAT programe in TV programe.
Ali se lahko istočasno priključi SAT in DVD in TV, če ne , me zanima ali obstaja kakšna druga opcija.
LP

HB

Artikel je na tej povezavi:

http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/277
Obiskovalec spletne trgovine
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Vsaka komponenta, ki lahko oskrbuje preko scarta TV z videosignalom je primerna za te prenose.Tudi za zemeljske , navadne antenske signale s tem pogojem da naprimer združimo v nekem lahko tudi starem, videorekorderju vse izvore signalov.Saj poznate tisto kako pripravimo VCR za snemanje. V njega speljemo navadno anteno, satelitsko in še kaj ter ga povežemo s TV s scartom in sprogramiramo. In potem z daljinskim upravljalnikom od VCR menjamo programe. V tem primeru bi v druge prostore nosili VCR daljinc in stvar bi funkcionirala.Pri takšni vezavi, lahko vso stvar pri prvem TV zvežemo tako da oba TV dajeta različne programe istočasno.VCR celo ni potrebno povezati s prvim TV, pač služi samo za prenos zemeljskega signala, ki smo ga vanj pripeljali preko delilnika za dva TV , in satelitsko tudi preko njega ...

Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Kupec
Prispevkov: 84
Pridružen: 27 Jul 2006, 17:22

Odgovor Napisal/-a Kupec »

Odločam se med brezžičnim A/V prenosnikom in TV modulator SINTESI AV-VHF/UHF, pri brezžičnem mi je všeč da ni nobenih kablov, ni pa mi jasno kako bom zadevo povezal z svojo Twinhan PC satelitsko kartico, ki ima sicer tudi nek OUT izhod samo ne vem če je v ta namen. Je kakšen znan problem pri povezovanju z PC kartico? Kaj bolj priporočate?
Plus za brezžično je tudi da bi signal lahko prenesel v sosednjo stavbo.

Artikel je na tej povezavi:

http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/277

Lep pozdrav,
Obiskovalec spletne trgovine
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Kupec
Prispevkov: 84
Pridružen: 27 Jul 2006, 17:22

Odgovor Napisal/-a Kupec »

ali to pomeni, da mora biti v bližin računalnika tudi TV in gre signal po tej poti: sat.antena - sat. PC kartica - TV sprejemnik - brezžični prenosnik 1 - brezžični prenosnik 2 - TV sprejemnik 2.

kako pa lahko iz PC sat.kartice preidemo na Scart, najbrž ne gre direktno, pač pa z TV-out na grafični kartici
Obiskovalec spletne trgovine
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ne ni pogoj TV, nikakor ne. Tudi pri prenosu SIOL TV, ta link in SIOLOVO napravo postavimo nekam kjer ni TV.
TV omenjam samo za to ker je ta link navsezadnje isto kot TV kar se priključitve kablov tiče.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

imate kako idejo kako izklopiti lučko na napravi ki sem jo kupil pri vas (sem vas klical na morje - mi je dal potem sin)
zadeva ti v drugo sobo da signal kjer lahko na drugem TV-ju gledaš potem TOTAL TV.

v spalnici me extremno moti tista modra svetloba zato vas sprašujem ali se da to izklopiti in če kako ???
Odgovori