Kaj lahko gledam ob Kaspijskem jezeru

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Odgovori
Kupec
Prispevkov: 84
Pridružen: 27 Jul 2006, 17:22

Kaj lahko gledam ob Kaspijskem jezeru

Odgovor Napisal/-a Kupec »

Spoštovani.
Konec preteklega leta sem pri vas kupil Sat sistem z rotorjem.Z njim je vse v najlepšem redu.Mi je pa ostal star system z analognim in digitalnim sprejemnikom.Ker se žal na podatke ne spoznam,me pa zanima ali star system lahko uporabim pri ženi doma v Ukrajini,v mestu Oddesa tik ob
Obiskovalec spletne trgovine
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Ruski in ukrajinski satelitski programi

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Kar nekaj od teh boste lahko gledali (izbral sem ukrajinske in ruske in nekodirane) na tem linku.
Bodite pozorni , da gre za različne sisteme. Za vas pridejo v poštev programi na frekvencah s polaricijo H in V. Levo in desnosučnih (L/R) ne boste sprejemali. Nagib rotorja je skoraj enak vašemu, vse skupaj je sorazmerno enostavno uredit.

PrimeR pokrivanja znanega AM 22 s 53 vzhodno , ki ga jaz lovim z 80 cm brez težav lahko vidite spodaj. Ravno tako je lepo vidna podoben položaj Odese in naših krajev , kar se širine tiče



Kar nekaj Ukrajinskih programov je na Hellas satu(zadnji najnovejši VITA )Kje rje tudi naša TV PIKA in ko boste tam na dopustu si boste privoščili kakšno TEVEPIKINO oddajo z ruskimi kiropraktiki in seveda 24 ur v produkciji POP TV. Zanimivo da imajo ruski programi na tem satelitu drugačen snop pokrivanja . Primerjava torej isti satelit za TV PIKO takole
snop F1


in iz istega satelita drugačno mpokrivanje s snopom s2 . Sem sodi Ukrajinski Fnekodirani sveženj UKrKOSMOS z dvanajstimi TV in RA programi (
NTN Pershiy Diloviy
KRT Kultura Ukraine
KDRTRK
UTR
TV Vita -R- Radio Ukraine International...)
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori