domači programi

Podpora kupcem naprav za sprejem satelitskih signalov
Odgovori
Gost

domači TV programi na 2 TV

Odgovor Napisal/-a Gost »

Zanimam se za nakup sat.sistema, ki bi mi omogočal sprejem tudi SLO programov. Sistem bi rad uporabljal
na dveh TV -jih. Zanima me tudi okvirna cena takšnega kompleta .

Lep pozdrav Kramer
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Mislite z "domačimi" samo oba nacionalna SLO 1 in 2 ali še kaj več ?Plačujete naročnino? Ste upravičeni do sofinanciranja zaradi slabih sprejemnih razmer ?
Na satelitu imamo še TV PIKO in PRVO TV ter SEEMORE PAKET , ki delček svoje programske vsebine deloma podnaslavlja tudi v Slovenščini. Ravno te dni so začeli s slovenskimi podnapisi na HBO.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Tudi HRT bi gledal + SEEMORE paket , pa obvezno za dva televizorja . Naročnino plačujemo,domače kanale lovimo pa kar na sobno anteno,tako da sofinanciranje ne pride v poštev .
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Glede na to da imate v mislih kar nekaj dekodirnih kartic z možnostjo prepoznavanja šumnikov pri vas ne pride v poštev nič drugega kot sprejemniki Dreambox ali Humax 5300 , ki stane 62000 sit. Ne vem če se boste odločili za dva enaka sprejemnika ,kar pa je priporočljivo ali vsaj s podobnimi daljinci ,menuji, saj zelo dvomim da si boste privoščili kar dve naročnini na HRT in dva paketa SEEMORE . Morda pa ?! Glede predračuna pa moram več vedeti
-koliko sva oddaljena
-kam bo antena postavljena
-kaj je z inštalacijo
-ali res dva sprejemnika s tako zmogljivostjo
-ali takoj že nakup modulov

Več brez ogleda in tako na pamet in to točno na daljavo pa vsaj pri meni ne gre .Sicer zaradi izvedbe ogleda jaz ne rabim saj me (skoraj)nikoli ne preseneti tehnika , prej naročniki .Sploh gospe, ki so občutljive na viseče kable in moteče satelitske antene zraven rožic in perila na balkonu. No in če bi pri vas imel proste roke in vse skupaj privijačil na zame najugodnejšo(najelegantnejšo) lego in po bližnjici speljal kable v prostore čez eno luknjo ali dve in če boste vzeli dva kosa Humax 5300 brez dokupa dodatnih modulov in brez plačila uporabnin za seemore paketov bi takšen soliden sestav stal od 150000 do 180000 sit.Seveda o klasiki in kako vse skupaj funkcionalno transportirati in združiti obe sorti signalov tle nič ne upoštevamo ???
V kolikor se strinjate da boste pri spremembi programa vstajali in menjali v čitalcih kartice potem si lahko sestav krepko pocenite s skromnejšimi sprejemniki Humax Va -FOX ali z drugimi npr.Kaoni
Ogled z meritvami za točno ponudbo računam in če gre za soliden posel upoštevam stroške ogleda v celoti kot popust pri zaključku del.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Motor odpade, kvečjemu dodatna antena za AMOS.
Tu sem nastavil dva kompleta en je bolj skromen , drug pa popoln

http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/222
http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/223
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
janja
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Okt 2005, 18:24

Odgovor Napisal/-a janja »

stranki bi svetoval naj vzame diseqc stikalo 4/1 :wink: razlika v ceni je majhna, a se zna tak nakup čez nekaj časa pokazat za pravilnega...
Odgovori