sat antena

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
morfej5
Prispevkov: 5
Pridružen: 20 Nov 2006, 15:24

sat antena

Odgovor Napisal/-a morfej5 »

gledal sem po vaši spletni trgovini in me zanima katero sat anteno kupiti za dober sprejem signala za totaltv? Dve leti sem sprejemal brez problemov na anteni velikosti tam 70-75, sedaj mi pa neda dovolj močnega kvalitetnega sgnala
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

100 cm alumiunij http://antene-zupancic.si/ ali pa PENTA 85.Tudi Gibertini 85 deluje dobro, vendaar vsak dodatni cm ne škodi
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
morfej5
Prispevkov: 5
Pridružen: 20 Nov 2006, 15:24

Odgovor Napisal/-a morfej5 »

pozdravljeni Matjaž

Danes sem dobil vašo sat anteno 100cm. Imam pa spet en problem. Vprašal bi če mi lahko svetujete kakšni naj bodo koti med motorjem in drogom ter anteno in motorjem. Nikakor mi neuspe nastaviti kvalitetne slike. kordinate kraja so 46 s in 15 v. Ker nedobim nič boljše slike kot na 75 cm anteni.
Hvala in lepe praznike
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
morfej5
Prispevkov: 5
Pridružen: 20 Nov 2006, 15:24

Odgovor Napisal/-a morfej5 »

hvala vam za informacijo in nasvet. Uspešno zmontiral,nivo signala se je zelo dvignil prema stari anteni. Bi pa imel še eno vprašanje. Ker gre za totalov sprejemnik in ko gledam kvaliteto signala mi ta zelo veliko narašča in pada tako v 1-2 sekundnih intrevalih. iz 80 na 40 % kar moti sliko. Ker antena nima ovire-drevesa itd, se mi zdi da bi to znalo biti kaj drugega narobe. Lnb? Saj slo programi delajo BP, Hbo itd pa štekajo.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Še enkrat nastavite v menuju LNB , tako kot je treba , saj veste tisto tonsko, nizki, low, visoki , high .. ter izberite med izbiro signala TOTAL 1 (greste na TOTAL 1, ključavnica zelena in ko napiše network pritisnete OK.
Poglejte še v diagnostiko če se vam pojavlja datum 15 februar 2010?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori