RTV SLO na Cresu preko satelita

RTV SLO na satelitu, oprema, kartice, sofinanciranje
Odgovori
Gost ? na email

RTV SLO na Cresu preko satelita

Odgovor Napisal/-a Gost ? na email »

Na otoku Cresu bi rad spremljal slovenske programe prek satelitskega kroznika.
Zanima me, kateri od paketov, ki jih ponujate, bi mi to omogocal.
Prav tako me zanima uporabnost prenosnega kamp satelitskega kompleta. Bi bil zame uporaben?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Trenutno TALE.
Vendar bi vas opozoril, da jutri dobim nove zložljive podstavke trinožne in štirinožne ki zgledajo tako kot tisti spodaj na sličici.
Ob nakupu uredim vso zadevo okrog dekodirne satelitske kartice.Od podpisa pogodbe do dobave skupaj s kompletom. Po želji vključim v sestav sprejemnik STRONG 4401, CLARKE-TECH 2100 ...ki sta tudi primerna.Vse skupaj sprogramiram , pripravim kabel s konektorji , spakiram , pošljem, računam :wink: V kolikor bi rajši v sestavu stenski nosilec , tudi to se lahko dogovorimo.
Nrekaterim pripravim tudi navadno zemeljsko anteno , ki jo privijačimo na isti podstavek in po istem kablu kot satelitsko pripeljemo do TV.Ali pa v kombinaciji s hitom poletja to je anteno Caravan Star 360, ki poleg klasične analogne TV oskrbuje DVB -T signale, ki jih je okrog Učke kar precej omogočimo še sprejem lokalnih CRO programov.

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Podstavke sem dobil.Zelo stabilni nanj se pa lahko stlači poleg satelitske tudi analogno zemeljsko kamp anteno.Takole nekako

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori